Karlovy VARY REGION CARD

Využijte nabídky volného vstupu nebo slev do více než 60 muzeí, galerií, památek a dalších míst. Po dobu platnosti slouží Karlovy VARY REGION CARD také jako jízdenka městské dopravy v Karlových Varech a v Mariánských Lázních. Ke kartě obdržíte tištěný průvodce, který vás seznámí jak s lázeňskými městy, tak i s kartou samotnou.

Všem vám – návštěvníkům Karlovarského kraje – je k dispozici nová služba, usnadňující váš pobyt na Karlovarsku – Karlovy VARY REGION CARD. Karta je turistickou kartou předplacených služeb. Po jejím zakoupení na pobočkách Infocentra města Karlovy Vary, Mariánské Lázně ad. máte s kartou možnost bezplatně navštívit cca 40 míst. Mezi tato místa patří galerie, muzea, historické památky, tradiční výroba, sportovní areály – a to jak v samotných Karlových Varech, tak i v celém Karlovarském kraji. Součástí nabídky je zároveň více než 20 míst poskytujících slevy na koncerty, divadelní představení, půjčovny, dopravu, služby…

Bezplatná doprava

Nevíte, jak se k jednotlivým místům dopravit? Nevadí, pomůže vám opět Karlovy VARY REGION CARD. Její důležitou součástí je totiž také bezplatná doprava v Karlových Varech a v Mariánských Lázních. Karta vám po dobu své platnosti slouží nejen jako jízdenka městské dopravy, ale umožňuje zdarma cestovat lanovkou na Dianu či lanovkou Imperial, můžete se s ní projet populárním autovláčkem v obou lázeňských městech nebo historickým autobusem na trase vyhlídkové linky Karlovy Vary-Loket-Bečov-Karlovy Vary.

Možnosti

Dle délky vašeho pobytu můžete volit mezi kartami na 2, 4 nebo 7 dní. Zakoupit ji můžete jako kartu pro jednotlivce nebo jako kartu rodinnou (dva dospělí a dvě děti do 15 let). Jako součást karty obdržíte zdarma tištěný průvodce s mapami, který vás provede Karlovarským krajem a podrobně seznámí s jednotlivými návštěvními místy.

Projděte se tedy Karlovými Vary i ostatními městy, jak v pověstném lázeňském trojúhelníku, tak i mimo něj, navštivte muzea, galerie, koncerty či divadelní představení, projeďte se vyhlídkovým autobusem, nechte na sebe působit ducha historických sídel, protáhněte své tělo při sportovních aktivitách či procházkou lázeňskými lesy, pronikněte do tajů tradiční výroby světoznámých produktů, ochutnejte místní speciality…

Zkrátka, poznejte díky Karlovy VARY REGION CARD jedinečnost celého Karlovarského kraje, kvůli které se k nám jistě budete rádi vracet.

Karlovy VARY REGION CARD vám bude vždy průvodcem, pomocníkem i rádcem.

Veškeré informace najdete na www.karlovyvarycard.cz.

 

Sdílet článek

Karlovy Vary